S kým se v našem studiu můžete potkávat.

Eva Benešová

Pohyb a sport mě provázel od útlého dětství a díky mým rodičům se stal důležitou a nedílnou součátí mého života. Při dětech jsem se věnovala cvičení pro ženy a to pilates a kalanetice.

 

S jógou jsem se potkávala již od studentských let, ale naplno mě přitáhla až později.

Poté následoval lektorský kurz, který jsem absolvovala pod vedením Blanky Janíčkové ve vzdělávacím středisku Yoga 4 Yogi.

 

Jóga mě učarovala svou hloubkou….byla a je to výživa pro mé tělo i ducha. Velmi mne baví se nořit do její hloubky a objevovat sílu a poselství jednotlivých ásan. Díky józe jsem objevila sílu dechu a propojení s tělem a myslí. Je velmi naplňující vidět jak s každým praktikováním je tělo v ásanách jistější, uvolněnější a mysl už netěká, ale je uvolněná a propojená s tělem a dechem.

 

Mé jógové lekce s prvky kalanetiky jsou vedeny s laskavým ohledem na potřeby a fyziognomii ženského těla.

 

Těším se na vás.

Eva

Iveta Mutlová

Jóga mne provází již téměř 10 let. A stále v ní objevuji novou inspiraci a ukotvení. Jóga pro mne neznamená pouze cvičení na jógové podležce, ale mou snahou je ji co nejvíce integrovat do běžného života. Jen tak mi to dává smysl.


Na mých lekcích se nesetkáte s krkolomnými a náročnými pozicemi, ale naopak budeme hledat kouzlo jednoduchosti a jemnosti. Mým záměrem je vám ukázat cestu k sobě, k vnímání svého těla a k sebepoznávání, tak aby se jóga stala vaším rádcem a přístavem do kterého se můžete uchýlit vždy, když to budete potřebovat.


Zajímám se o to, jak může jóga působit terapeuticky se zaměřením nejen na léčení našeho těla, ale i naší duše.


Pracuji s principy Hatha jógy a jógového přístupu vnitřní prožitkové jógy,  který zde předává Míša Svatošová (Cestou jógy) a indický lékař Dr. Bhole. Další inspirací je mi přístup Lucie Kónigové a její Jóga jako vědomá cesta.


Těším se na naše společná setkávání a přeji vám krásné dny, nejen s jógou.

Iveta

Honza Slavík

S jógou jsem se v jinošských letech setkával v rámci rozcviček před aikidem, a několik prvků jsem po léta řadil do svých ranních cvičení.

Z původně vlažného vztahu k józe, kterou jsem jako většina dnešních mužů považoval spíše za feminní disciplínu, se rozvinul vztah úcty, zejména poté, co jsem se zbavil některých svých neduhů právě díky intenzivnějšímu cvičení jógy.

Hátha jóga je mi nejbližší a trenérství studuji třetím rokem v Praze na České akademii jógy. Jsem držitelem trenérského oprávnění typu B získaném na Fakultě tělesné výchovy a sportu při Univerzitě Karlově.

Mou inspirací v józe je Ivana Slavíková, cvičitelka z Železného Brodu Daniela Tunová, vyšehradský lektor Zdeněk Štička, učitelka při České akademii jógy Marie Moravcová a principy zdravého pohybu ovládající Lenka Oravcová.

Věřím, že cvičit přijdou i muži!

Honza